• Монгол улс, Орхон аймаг, Баян-Өндөр сум, Баянцагаан баг, "Эрдэнэтийн ДЦС" ТӨХК
  • +976 70350951
  • info@erdenetpp.mn
Эрчим хүчний баяр
94 ХҮН ҮЗСЭН БАЙНА

Эрчим хүчний баяр тэмдэглэн өнгөрүүлсэн тухай  товч тайлан

 

ЭДЦС-ТӨХК-ийн хамт олон Эрчим хүчний салбарын ажиллагсадын баяраа 2023 оны 08 сарын 19-ний өдөр өргөн дэлгэр сайхан тэмдэглэлээ. Баярын арга хэмжээний хүрээнд Бөхийн барилдаан, Шагайн харваа, Сур харвааны тэмцээнүүд амжилттай зохион байгуулагдлаа.

...........32 бөхийн барилдаанд....

Түрүү - Л. Анхныбаяр /Сумын заан/- Зуухан цех

Үзүүр- Бө. Ууганбаяр - Цахилгаан

Шөвгөрсөн - н.Энхбаяр - Зуухан цех

Шөвгөрсөн - н.Гантогтох - Харуул хамгаалалт

.........Аймгийн гоц мэргэн Н.Ганпүрэв агсны нэрэмжит шагайн харвааны тэмцээнд........

      Багийн дүнгээр:1-р байр С.Нямдорж /Ахмад, МУ-ын Гарамгай мэргэн/ ахлагчтай баг

                                2-р байр А.Эрдэнэ-Отгон/МУ-ын Гарамгай мэргэн/ ахлагчтай баг

                                3-р байр Н.Энхтөр /МУ-ын Дархан мэргэн/ ахлагчтай баг

Цуваа харваагаар: 1-р байр Н.Энхтөр /МУ-ын Дархан мэргэн/ - МЦ

                                2-р байр Л.Анхбат /Аймгийн гоц мэргэн/ - ДШС

                                3-р байр Х.Анхбаяр /Залуу харваач/ - Зуух

                                ............Сурын харвааны тэмцээнд..........

 Эрэгтэй: 1-р байр Б.Эрдэнэхүү -Цахилгаан

                2-р байр М.Баярдалай - Зуух

                3-р байр Л.Шинэхүү - Зуух

Эмэгтэй :1-р байр З.Цогзолмаа - ЗУХ

                2-р байр Х.Отгонзул - Зуух

                3-р байр Б.Солонго - ДХХА тус тус байр эзэллээ.

               ...."Эрчим хүчний Тэргүүний ажилтан" цол тэмдэгээр....

  1. Б.Бат-Өлзий- Зуух-ээлжийн мастер
  2. Ц.Чимэдтогос- Зуух-ХГСлесарь
  3. О.Жанчивлхам- Турбин-ТСБТСлесарь
  4. Д.Нэргүй- ТДЦ- Ахлах машинч
  5. Б. Батзориг- ТДЦ- ВХМашинч

               ......Орхон аймгийн засаг даргын "Хүндэт тэмдэг"-ээр...

  1. Б.Оргил-ТДЦ- ХМЗасварчин
  2. Б.Нармандах - Хими- Лаборант
  3. Г.Дамдинбазар - Цахилгаан -РХАМонтёр
  4. Б.Оюунбат - МЦ - СДСЗасварчин

              ......Орхон аймгийн Засаг даргын "Жуух бичиг"-ээр....

  1. Х.Тунгалаг - Зуух -Ашиглалтын мастер
  2. Д.Бямбадулам - ДХХ- ХАБЭА-н инженер
  3. Е.Айсауле - Хими- Лаборант
  4. С.Оюунтулга - ИА - Ээлжийн ахлах инженер

         ....... Орхон аймгийн ИТХ-ын "Иргэний төлөө" медаль....

  1. Н.Ганхүү - ТДЦ -Зүтгүүрийн машинч

             .......Орхон аймгийн ИТХ-ын " Жуух бичиг"- ээр.....

  1. Ц.Лхагвадорж - МЦ - СДСЗасварчин
  2. О.Жанчивлхам - Турбин - ТСБТСлесарь

       ........ Баян-Өндөр сумын Засаг даргын "Жуух бичиг"-ээр......

  1. Г.Гончигсүрэн - ДШС - ДШХСлесарь
  2. С.Эрдэнэбат - Цахилгаан - ЦАМонтёр
  3. Б.Ганчимэг - СЭЗХ - Нягтлан бодогч
  4. А.Жанарбай-ДХХА цех ажилтан тус тус шагнагдлаа. 

2023-08-19 08:09:15